İLETİŞİM

 
 • #1 Bulut ERP

  40.000'den fazla organizasyonun kullandığı ERP, CRM ve E-ticareti kapsayan tek bir işletme yönetimi paketi.

 • Global Düşün,

  Yerel Uygula

  Moneta’nın işletmeniz için sunduğu NetSuite Türkiye Lokalizasyonu ile yasal mevzuata uygun şekilde muhasebenizi tutabilir, raporlamanızı yapabilirsiniz.

 • BT yöneticilerinin
  tercihi

  Yerel Uygula

1527
 

DÜNYANIN 1 NUMARALI BULUT ERP'Sİ

 
NetSuite'in lider bir kurumsal bulut yazılım çözümü olmasının pek çok nedeni vardır ve bunların ilki Netsuite'in ilk "Gerçek" Bulut ERP olmasıdır. 1998 yılında kurulan NetSuite, dünya çapında 40.000'den fazla müşteriye sahiptir.
 
Daha Fazla Bilgi

NetSuite uzmanları mı arıyorsunuz? Biz buradayız.

Bir NetSuite Ortağı olarak, Moneta ekibi, ERP, CRM, SRP ve Finans dahil olmak üzere NetSuite iş teknolojisinin tüm alanlarında geniş bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. NetSuite'i şirketlerin benzersiz iş gereksinimlerini karşılamak için uyarlamalarına ve optimize etmelerine yardımcı oluyoruz. Uçtan uca proje, optimizasyon veya isteğe bağlı projeler veya sorun giderme için birini arıyorsanız, beklentilerinizin ötesine gitmek için buradayız. Bir sorunuz mu var? Başlamaya hazır mısınız? Bizimle iletişime geçin.

Oracle NetSuite Özellikleri

KENDİNİ KANITLAMIŞ KURUMSAL YAZILIM
NetSuite küresel olarak en hızlı büyüyen finansal yönetim sistemi seçilmiştir. Bulut yazılımı inovasyonunda 20 yıldan fazla deneyime sahip olan NetSuite’in kurumsal yazılım çözümü pazarda benzersizdir.
GÜÇLÜ ÖZELLİKLER
NetSuite, yazılım araçlarından oluşan eksiksiz bir pakettir ve aşağıdaki uygulamaları içerir: finans, satış (CRM), e-ticaret, üretim, envanter yönetimi ve daha fazlası. Kuruluşlar işletmelerinin tüm süreçlerini NetSuite üzerinden yönetebilirler.
KULLANICI DOSTU
NetSuite'te gezinmek oldukça kolaydır. NetSuite kullanıcının departmanına ve sorumluluklarına bağlı olarak rol tabanlı güçlü araçlara sahiptir. NetSuite'te ayrıca özellikle diğer çözümlerle karşılaştırıldığında iş raporlaması daha da kolaylaştırılmıştır.
İŞ ZEKASI
Raporlama ile iş zekası birbirinden farklıdır. NetSuite’in yerleşik iş zekâsı araçları, şirketin her alanında, şirket performansı hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar.
ENDÜSTRİLERE ÖZEL OPTİMİZASYONLAR
Dünyadaki birçok sektördeki pek çok organizasyon NetSuite kullanmaktadır. Geniş yeteneklerle inşa edilen NetSuite, özellikle dağıtım, üretim, profesyonel hizmetler, yüksek teknoloji, yayıncılık, perakende, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve daha fazlasını içeren benzersiz endüstriler için optimize edilmiştir.

Firmaların Netsuite'i Seçmelerinin 5 Nedeni

1. KÜRESEL ERP

Kuruluşların her şeyi tek bir sistemde yönetmelerine olanak tanıyan modern işletmeler için tasarlanmış bir platform.

 
2. SEKTÖRDEKİ EN İYİ BULUT PLATFORMU

Üstün esneklik sağlayan gerçek bir Platform as a Service (PaaS).

 
3. BİRLEŞİK VERİ MODELİ

Gerçek zamanlı iş zekasıyla rakipleri alt etmek ve iş hedeflerine ulaşmak için veri kullanımını en üst düzeye çıkarmak.

 
4. DOĞRU ÇOK KANALLI TİCARET

Müşterilerinizi gerçekten işinizin merkezine yerleştirin. Her temas noktasını optimize edin.

 
5. ENDÜSTRİ ÖZELLİKLERİ

NetSuite, kilit endüstriler için uygun işlevsellik, raporlama, KPI’lar, entegrasyonlar vb. ile optimize edilmiş geniş bir çözümdür. Daha hızlı uyarlama ve hızlı yatırım getirisi anlamına gelir.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

 
 • 3 grup firmamızın NetSuite geçişlerini Moneta ile birlikte gerçekleştirdik. Moneta proje ekibinin uygulamaya hakimiyeti, süreçleri yakından takip etmeleri, karmaşık iş süreçlerimizin sisteme aktarılması aşamalarında göstermiş oldukları sabırlı ve sonuç odaklı yaklaşımları sorunlara daha hızlı ve etkin çözümler bulmamızda bizlere çok büyük katkı sağladı. Teşekkürler Moneta.
  Erkan KARAGULMEZ IT Manager
 • Bir üretim kurulumunda Oracle NetSuite'in uygulanmasında Moneta İş Çözümleri ile çalışma ayrıcalığına sahip olduk. NetSuite piyasanın en iyisi olsa da, Moneta uygulama sürecinde daha da iyi hale getirdi. Süreçlerimizi anlayarak, sistemi günlük operasyonel ihtiyaçlarımıza uyacak şekilde özelleştirdiler. En iyi ürünü sunmak için en yenilikçi ve en ileri teknolojileri sağlarlar. Süreçlerimizde verimliliği artırmanın çözümleri ve yollarını sunan uygulama süreci boyunca bizi sürekli desteklediler. Covid-19'un zorluklarıyla karşılaşmamıza rağmen, planlanan süre içinde canlıya geçmeyi başardık. Bu nedenlerden dolayı, Moneta'yı uzun vadeli bir partner arayan herkese güvenle tavsiye ediyoruz.
  David KAMAU Finance Director
 • 2018 Ekim ayından itibaren Moneta ekibiyle Oracle Netsuite Kurulum, destek ve danışmanlık alanında hizmet almaktayız. Oracle Netsuite’e her anlamda hakim olduklarını en başından beri öneri ve yönledirmeleriyle geçiş sürecini planlanandan çok daha erken takvimde gerçekleştirdik. Amerikan merkezli bir firma olmamızdan dolayı ilk günden bugüne kadar, gece/gündüz ayırt etmeksizin özveriyle ve bir o kadar profesyonel bir yaklaşımla hızlı ve çözüm odaklı geri dönüşler almaktayız. Herhangi bir sorunda, çözüleceğini bilmek ve bunu her anlamda hissedilmesi çok ciddi bir güven duygusudur. Tek kelimeyle özetlemek gerekirse ÇÖZÜM üreten bir firmanın adı Moneta.
  Mahmut YILMAZ Senior Accountant
 • NetSuite ve Moneta ile tanışmadan önce, günlük operasyonlarımızda çok fazla manuel iş yapıyor ve operasyonlarımızı neredeyse iki kat personel sayısıyla yönetiyorduk. Projemizin başarısının kilit noktalarından biri, SuiteCloud Platformunun gücünü kullanarak uçtan uca tüm süreçte olabildiğince otomatize süreçler oluşturmaktı. Toplu mal kabul ve sevkiyat, toplu barkod yazdırma, ihracat belgelerinin otomatik oluşturulması gibi süreçlerle manuel olarak uzun zaman alan işlerden ve hatalardan kurtulmuş olduk! Bu harika ROI için NetSuite ve Moneta'ya teşekkür etmek istiyoruz ve gerçek bulut ERP ve Moneta Danışmanlık Ekibini herhangi bir şirkete rahatlıkla tavsiye ediyoruz!
  Burhan Turgut ÖZTUNÇ Kurucu