İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

2017 yılında, birçok farklı ERP projesinde on yıllarca süren kolektif bir deneyime sahip bir ekip tarafından kurulan MONETA İş Çözümleri, iş uygulamaları ve bulut çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji hizmetleri şirketidir. Orta ölçekli ve kurumsal müşterilere, stratejik danışmanlık hizmetleri, yenilikçi teklifler ve en yeni teknolojiler üzerine kurulmuş sektörlere özel çözümler sunarak iş problemlerini çözmede yardımcı oluyoruz.

MONETA olarak kurulduğumuz günden bu yana dünyanın 1 numaralı Bulut ERP’si olan Oracle NetSuite’in Türkiye dahil MEA bölgesindeki farklı ülkelerdeki yetkili iş ortağıyız. 2017 yılından bu yana yerli ve yabancı pek çok firmayla başarılı projelere imza attık, atmaya da devam ediyoruz.

Misyonumuz, şirketlerin bulutun gücünü kullanarak işletmelerini ölçeklendirip büyütmelerine yardımcı olmaktır.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR

 
 • 3 grup firmamızın NetSuite geçişlerini Moneta ile birlikte gerçekleştirdik. Moneta proje ekibinin uygulamaya hakimiyeti, süreçleri yakından takip etmeleri, karmaşık iş süreçlerimizin sisteme aktarılması aşamalarında göstermiş oldukları sabırlı ve sonuç odaklı yaklaşımları sorunlara daha hızlı ve etkin çözümler bulmamızda bizlere çok büyük katkı sağladı. Teşekkürler Moneta.
  Erkan KARAGULMEZ IT Manager
 • Bir üretim kurulumunda Oracle NetSuite'in uygulanmasında Moneta İş Çözümleri ile çalışma ayrıcalığına sahip olduk. NetSuite piyasanın en iyisi olsa da, Moneta uygulama sürecinde daha da iyi hale getirdi. Süreçlerimizi anlayarak, sistemi günlük operasyonel ihtiyaçlarımıza uyacak şekilde özelleştirdiler. En iyi ürünü sunmak için en yenilikçi ve en ileri teknolojileri sağlarlar. Süreçlerimizde verimliliği artırmanın çözümleri ve yollarını sunan uygulama süreci boyunca bizi sürekli desteklediler. Covid-19'un zorluklarıyla karşılaşmamıza rağmen, planlanan süre içinde canlıya geçmeyi başardık. Bu nedenlerden dolayı, Moneta'yı uzun vadeli bir partner arayan herkese güvenle tavsiye ediyoruz.
  David KAMAU Finance Director
 • 2018 Ekim ayından itibaren Moneta ekibiyle Oracle Netsuite Kurulum, destek ve danışmanlık alanında hizmet almaktayız. Oracle Netsuite’e her anlamda hakim olduklarını en başından beri öneri ve yönledirmeleriyle geçiş sürecini planlanandan çok daha erken takvimde gerçekleştirdik. Amerikan merkezli bir firma olmamızdan dolayı ilk günden bugüne kadar, gece/gündüz ayırt etmeksizin özveriyle ve bir o kadar profesyonel bir yaklaşımla hızlı ve çözüm odaklı geri dönüşler almaktayız. Herhangi bir sorunda, çözüleceğini bilmek ve bunu her anlamda hissedilmesi çok ciddi bir güven duygusudur. Tek kelimeyle özetlemek gerekirse ÇÖZÜM üreten bir firmanın adı Moneta.
  Mahmut YILMAZ Senior Accountant
 • NetSuite ve Moneta ile tanışmadan önce, günlük operasyonlarımızda çok fazla manuel iş yapıyor ve operasyonlarımızı neredeyse iki kat personel sayısıyla yönetiyorduk. Projemizin başarısının kilit noktalarından biri, SuiteCloud Platformunun gücünü kullanarak uçtan uca tüm süreçte olabildiğince otomatize süreçler oluşturmaktı. Toplu mal kabul ve sevkiyat, toplu barkod yazdırma, ihracat belgelerinin otomatik oluşturulması gibi süreçlerle manuel olarak uzun zaman alan işlerden ve hatalardan kurtulmuş olduk! Bu harika ROI için NetSuite ve Moneta'ya teşekkür etmek istiyoruz ve gerçek bulut ERP ve Moneta Danışmanlık Ekibini herhangi bir şirkete rahatlıkla tavsiye ediyoruz!
  Burhan Turgut ÖZTUNÇ Kurucu