İLETİŞİM

Moneta, endüstri ihtiyaçlarınız için etkili ve ekonomik bulut tabanlı çözümler sunar. Sektörel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Yazılım / İnternet Şirketleri

NetSuite, gelişmiş gelir tanıma, yinelenen gelir yönetimi ve yenileme yönetimi yetenekleri ile yazılım şirketlerinin spesifik finansal yönetim ihtiyaçlarını karşılar.

Toptan Dağıtım

Dağıtım yazılımınızı, IT tedarikini ve genel masrafları büyük ölçüde keserken, tüm dağıtım işinizi yürütmek için güçlü tek bir uygulama edinin.

Perakende

E-ticaret, POS ve sipariş yönetiminden pazarlamaya, envantere, finansallar ve müşteri desteğine kadar çok kanallı, çok konumlu bir perakende işinin her adımını uçtan uca yönetin.

Üretim

Üretim ve iş süreçlerinizi (iş emirleri, montaj, BOM ve talep bazlı yenileme dahil olmak üzere) daha efektif bir üretim için entegre edin.

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel hizmetler otomasyonu (PSA) ve hizmet kaynak planlama (SRP) çözümlerimiz, her büyüklükte ve sektördeki hizmet organizasyonları için proje ve kaynak yönetimi sunmaktadır.

Eğitim

Riskleri en aza indirgemek, maliyetleri düşürmek ve stratejik karar vermeyi artırmak için çekirdek stratejinize odaklanmanızı sağlayan yeni bir yaklaşım.

Nakliye ve Lojistik

Modern zamanlar için tasarlanmış güçlü bir finansal uygulama sayesinde global operasyonlarınıza ve iştiraklerin lokasyonlarına tam bir görünürlük kazanın. NetSuite, size BT ve donanımın genel masrafları olmadan üstün teknolojiye erişim sağlar.

Vakıf / Dernek

Kuruluşunuzun misyonunu NetSuite ile hayata geçirin. Esnek, güçlü ve tek bir iş uygulamasıyla tüm arka ofis operasyonlarını yönetmek için kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzda NetSuite'in gücünden yararlanın.