İLETİŞİM

Finansal Yönetim

NetSuite’in finansal yönetim çözümü, günlük işlemleri hızlandırır, finansal kapanışı hızlandırır ve uyumluluğu sağlar. NetSuite’in bulut tabanlı platformu, 360 derece küresel görünümden tekil işlemlere kadar kuruluşun finansal performansına gerçek zamanlı görünürlük sağlar.

Proje Yönetimi

NetSuite’in proje yönetimi çözümü, proje yöneticilerinin ve ekip üyelerinin projeler üzerinde işbirliği yapmalarını ve her zaman mevcut ve doğru proje durumlarını sürdürmelerini sağlayarak yöneticilerin olası sorunları proaktif olarak tanımlamalarını ve çözmelerini sağlar.

NetSuite’in bulut tabanlı çözümüyle, paydaşlar proje durumunu her zaman, her yerde görebilir, izleyebilir ve yönetebilir. NetSuite’in proje yönetimi çözümü, eksiksiz görünürlük ve kontrol sunarak, tüm proje bilgilerinize gerçek zamanlı erişim sağlar. Sonuç, önemli ölçüde iyileştirilmiş bir proje tamamlama süreci, daha memnun müşteriler ve azaltılmış faturalandırılmayan işler.

Sipariş Yönetimi

NetSuite sipariş yönetimiyle tekliften sevkiyata kadar sorunsuz bir akış oluşturun. Sipariş yönetimi, manuel darboğazları ortadan kaldırarak, hataları önleyerek ve zamanında faturalandırma ve ödeme sağlayarak sipariş işlemlerinizi kolaylaştırır. NetSuite’in sipariş ve fatura yönetimi özellikleri, satış, finans ve depo ekiplerinizi entegre eder; teklif doğruluğunu artırır, fatura hatalarını ortadan kaldırır, gelir tanıma süreçlerini güçlendirir ve sevkiyat doğruluğunu ve verimliliği artırır.

Üretim Yönetimi

Uçtan uca bir üretim yazılımı çözümü ile ürünlerinizi dünyanın her yerinde hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde pazara sürün. NetSuite’in üretim yönetimi yetenekleri, işletmelerin üretim işlemlerini verimli bir şekilde yürütmelerini sağlar. NetSuite’in üretim çözümü gerçek zamanlı görünürlük sağlayarak satış siparişinden iş emri işleme, rota ve planlama, sevkiyat ve ürün maliyetlerine kadar üretim sürecinin her adımında daha iyi kararlar almanıza yardımcı olur.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik zincirinizi kıtalar ve zaman dilimleri arasında nasıl yönetirsiniz ve dahası bunu tek bir yazılımla nasıl yaparsınız? NetSuite'in üretim, dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi yetenekleri, bir ürünün yapıldığı veya depolandığı fiziki konumun karar verme sürecinizle alakasız olması gerektiği fikrine dayanır - bu sizin teslim sürenizi artırabilir, ancak hepsini kolaylıkla yönetmenize olanak veriyoruz.

Depo ve Sevkiyat

Envanterin kontrolü, sevkiyatı ve nakliye maliyetleri başarı için esastır. Çeviklik, görünürlük ve işgücü verimliliğini artırarak depo operasyonlarını iyileştirmek için sürekli çaba sarf ediyorsunuz. Dağıtım operasyonları içindeki tüm kaynakları verimli bir şekilde yöneten sofistike bir Depo Yönetim Sistemi (WMS) ile birlikte en iyi uygulamaları kullanmak, toplam işletme veya sahip olma maliyetini (TCO) en aza indirgemek, mükemmelliğin anahtarıdır.

NetSuite WMS, dağıtım işlemlerinizi özelleştirilmiş kullanıcı tanımlı stratejiler ve aşağıdaki gibi gelişmiş yeteneklerle yönetmenize olanak tanır: cihaza yönelik kesit alma ve toplama görevleri, dalga yönetimi, kartonlama, döngü sayısı planlama, gerçek zamanlı stok güncellemeleri ve nakliye sistemleriyle entegrasyon.

Satın Alma

Satın alma, özellikle telefon ve e-postaların, kâğıt katalogların ve faksların bir kombinasyonu kullanılarak mal ve hizmet taleplerinin manuel olarak yapılması gerektiğinde, zaman alıcı ve verimsiz bir çile olabilir. NetSuite'in satın alma çözümü, kullanımı kolay özelliklerle ön anlaşmalı sözleşmeler ve siparişin onaylı tedarikçilere yönlendirilmesi, şirket harcamalarına ve tedarikçi performanslarına gerçek zamanlı görünüm sağlayarak çalışanların zamanlarını etkin kullanmasına, firmaların hizmet ve ürünleri en iyi fiyata ve zamanında almasına olanak tanır.

NetSuite ayrıca, temel satın alma işlemlerini otomatikleştirerek ve birbirine bağlayarak ve iç kontrolleri ve uyumluluk gereksinimlerini desteklemek için onay ve iş akışları sağlayarak, tekliften ödemeye tüm sürecin doğruluğunu arttırır.