İLETİŞİM

Bulut Tabanlı Servisler

 

Müşterilerinize anında katma değer sunmak için en kapsamlı, verimli ve uygun maliyetli bulut çözümlerini edinin. Kapsamlı ürün uzmanlığı, endüstri bilgisi ve implementasyon deneyiminin birleşimi, önemli, pozitif iş etkileri sağlayan çözümleri tasarlamamızı ve uygulamamızı sağlar.

 

NetSuite Uyarlama

Moneta'daki yüksek eğitimli ve sertifikalı NetSuite danışmanları hem iş sürecine hem de Netsuite uzmanlığına sahiptir. Uzmanlarımız, NetSuite'in günlük işlerinizde aksama olmadan sunduğu tüm olanaklardan yararlanmanıza yardımcı olabilir.

NetSuite Bakım ve Destek

Moneta size sadece uzman, kişiye özel iş çözümleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda başarıyı sağlamak için gereken hayati fonksiyonel ve teknik desteği de sağlar.

NetSuite Tasarım ve Özelleştirme

Netsuite, geliştiricilerin ve yöneticilerin, Netsuite üzerinde karmaşık iş süreçlerinden tamamen yeni uygulamalara kadar, belirli iş gereksinimlerine göre uyarlanmış esnek bir iş mantığı oluşturmasına olanak tanır. Moneta, uzman Netsuite geliştiricileri ile Netsuite'i sizin için tasarlayabilir ve özelleştirebilir.

NetSuite Sistem Sağlık Kontrolü

Moneta’nın NetSuite Sağlık Kontrolü, NetSuite Sisteminden daha iyi performans ve verimlilik sağlamanız için oluşturulmuştur.

NetSuite Eğitim

Moneta, Netsuite'i tüm temel işlevleriyle birlikte kullanabilmenizi sağlamak için ayrıntılı Netsuite eğitimleri sunar.